Gydytojai Specialistai

kvietimas susisiekti

Registruokitės konsultacijai

Internetu +370 610 41007

Suaugusiųjų ortopedai - traumatologai

Konsultacijos ir kompleksinis gydymas, esant kaulų lūžiams, skausmams po traumų bei operacijų, sąnarių, kremzlių, raiščių ir meniskų pažeidimams, pėdų ir čiurnų skausmams bei kitų ortopedinių susirgimų atvejais.
Plačiau

Vaikų ortopedai - traumatologai

Konsultacijos ir kompleksinis gydymas, esant vaikų ortopedinių traumų (kaulų, sąnarių, kremzlių ir kt. pažeidimų), susirgimų ir jų sukeltų padarinių atvejais, vaikų judamojo aparato būklės vertinimas.
Plačiau

Kraujagyslių chirurgai

Konsultacijos ir kompleksinis gydymas, esant venų ir arterijų patologijai. Besiskundžiantiems kojų venų kraujotakos ar limfotakos sutrikimais, individualiai pritaikomos profilaktinės ir gydomosios kompresinės kojinės bei rankovės.
Plačiau

Plastinės chirurgijos specialistai

Medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja konsultuoja pacientus ir atlieka estetines nechirurgines veido atjauninimo procedūras ir injekcijas.
Plačiau

Neurologai

Konsultacijos ir kompleksinis gydymas, esant įvairių kūno vietų skausmams, kojų ir rankų tirpimui, galvos svaigimui, stuburo degeneracinėms ligoms ir kt.
Plačiau

Proktologai

Konsultacijos ir kompleksinis gydymas, esant storosios ir tiesiosios žarnos susirgimams, hemorojui, išangės įplėšai, pūliui ar fistulei bei kitais proktologinių nusiskundimų atvejais. Aktuali informacija
Plačiau

Echoskopuotojai

Vidaus organų, minkštųjų audinių ultragarso tyrimą arba echoskopiją atlieka kvalifikuoti specialistai moderniu Zonare ZS6 echoskopu.
Plačiau