Naujienos

Gydytoja dermatovenerologė supažindina su ,,ABCDE“ taisykle padedančia rūpintis apgamais

Kviečiame skaityti straipsnį, kuriame dermatovenerologė Ilona Sakalauskienė dalinasi patarimais, kaip atpažinti apgamą dėl kurio vertėtų sunerimti, papasakoja apie jų ištyrimą dermatoskopu ir šalinimą.

 

 

 

D A U G I A U

Vaikų ortopedas – traumatologas E. Čekanauskas pradėjo eiti profesoriaus pareigas

Sveikiname vaikų ortopedą – traumatologą prof. doc. med. m. dr. Emilį Čekanauską pradėjus eiti profesoriaus pareigas.
Didžiuojamės nuolat tobulėjančių specialistų komanda!

 

Specialistų gretas papildė gydytoja dermatovenerologė

Prie klinikos ,,Sveikatos arka“ specialistų  komandos prisijungė gydytoja dermatovenerologė Ilona Sakalauskienė. Specialistė konsultuoja ne tik suaugusius, bet ir vaikus, atlieka apgamų ir kitų gerybinių odos darinių ištyrimą ir šalinimą, užsiima estetine dermatologija.

Džiaugiamės galėdami pacientams pasiūlyti plataus spektro specialistų konsultacijas.

D A U G I A U

Pirmą kartą Lietuvoje atlikta artroskopinė dekompresinė peties operacija

AB ,,Ortopedijos technika“ 2018 m. vasario 1-ąją pirmą kartą Lietuvoje atlikta artroskopinė dekompresinė peties operacija. Novatoriška operacija atliekama pacientams, diagnozavus peties sąnario ligą – rotatorių sausgyslių plyšimą. Operacijos metu į pažeistų sausgyslių vietą įterpiamas biologiškai aktyvus OrthoSpace implantas, kuris per 12-18 mėnesių natūraliai ištirpsta žmogaus organizme, o jo vietoje susidaro fiziologiškai ir mechaniškai atsparus audinys. Tokiu būdu – atkuriamas peties funkcionalumas, nebelieka juntamo skausmo.

Plačiau skaitykite

Ortopedų – traumatologų komandą papildė dar vienas kompetentingas specialistas

Prie klinikos ,,Sveikatos arka“ ortopedų – traumatologų komandos prisijungė profesorius Šarūnas Tarasevičius. Gydytojas specializuojasi klubo sąnario endoprotezavime, yra sukaupęs didesnę nei 10-ties metų darbo patirtį bei atlikęs daugiau nei 1500 sąnarių pakeitimo operacijų.

Didžiuojamės klinikoje dirbančių autoritetingų gydytojų komanda! D A U G I A U

Naujas klinikos ,,Sveikatos arka“ partneris

2017 m. klinika ,,Sveikatos arka“  pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB „Affidea Lietuva“ , moderniausias medicinos diagnostikos paslaugas teikiančia įmone  visoje Lietuvoje.

Klinikos ,,Sveikatos arka“ pacientai bus nukreipiami magnetinio rezonanso tomografijai atlikti į  UAB ,,Affidea Lietuva“ diagnostikos centrą Kaune. Tyrimas atliekamas pažangia ir saugia paciento sveikatai įranga. D a u g i a u