Dermatoskopija

Dermatoskopija – neinvazinis odos būklės tyrimo metodas, kurio metu dermatoskopo pagalba yra vertinama odos darinių struktūra bei jų pokyčiai. Mūsų klinikoje odos darinių diagnostika atliekama naudojant modernų Heine DELTA 20 T dermatoskopą.

Pėdų kompiuterinis tyrimas

 

Tyrimas rekomenduojamas:

  • pacientams, besiskundžiantiems įvairiais pėdos pakitimais: plokščiapėdyste, šleivapėdystė, aukštu pėdos skliautu, diabetine pėda ir t. t.;
  • kamuojamiems padų ar kojų maudimu, kurį sukelia pėdoms tenkantis per didelis krūvis;
  • klientams, kuriems sunku rasti patogų apavą.

Klinikoje „Sveikatos arka” pėdų tyrimas atliekamas moderniu padobarografu – įrenginiu su specialia programine įranga, kuris parodo tikslų trimatį pėdos vaizdą. Duomenys perduodami į kompiuterį, kuris analizuoja juos ir pateikia tyrimo rezultatus. Specialistas remdamasis šia informacija apibūdina paciento pėdų būklę ir pateikia rekomendacijas. Šiandien tai yra viena moderniausių tokio pobūdžio įrangų Europoje, kuri naudojama ir mūsų klinikoje.

Pėdų kompiuterinis tyrimas metu pacientas eina ant specialaus kilimėlio, kuris matuoja slėgio stiprumą įvairiose pėdos zonose ir jo pokyčius ėjimo metu. Padobarografo pagalba galima įvertinti anatominę pėdos sandarą, jos ašis, pasisukimą.