Apie mus

„Sveikatos arka“ – tai sveikatos ir grožio klinika Kaune, teikianti privačias profesionalių gydytojų paslaugas. Prireikus, klientai operuojami „Gijos Klinikų“ chirurgijos centre.

Garsėjame ilgamete darbo patirtimi medicinos paslaugų srityje, kasmet sulaukiame vis daugiau pacientų iš Užsienio.

„Sveikatos arkoje“ konsultuoja aukščiausios kvalifikacijos  gydytojai specialistai –ortopedai traumatologai, kraujagyslių chirurgai, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, neurologai, proktologai, echoskopuotojai bei plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai.

Sveikatos centras siūlo itin platų profesionalių sveikatai ir grožiui skirtų paslaugų spektrą:

  • aukščiausios kvalifikacijos gydytojų specialistų konsultacijas,
  • ultragarso, rentgeno, magnetinio rezonanso, kompiuterinės tomografijos ir bendruosius tyrimus naujausios kartos aparatūra,
  • artroskopines sąnarių, korekcines pėdų operacijas, kojų venų operacijas modernia lazerine technologija,
  • reabilitaciją po operacijų ir traumų.

Naujausia klinikos paslauga – estetinės veido atjauninimo procedūros ir injekcijos.

„Sveikatos arkoje“ dirbantys specialistai domisi šiuolaikinėmis technologijomis, žinias gilina stažuotėse įvairiose pasaulio šalyse. Klinika atitinka ES ir tarptautinius standartus, nuolat investuoja į moderniausią medicinos įrangą. Pacientų laukia jauki ir estetiška klinikos aplinka bei besišypsantis personalas, siūlantis pacientams aukščiausią aptarnavimą, konfidencialumą bei komfortabilumą.

Įdiegtas klientų aptarnavimo standartas liudija apie mūsų siekį visada būti laipteliu aukščiau: nepaisant to, ką esame pasiekę, norime ir toliau tobulėti, todėl prašome pateikti savo nuomonę apie klinikos aptarnavimą tiesiogiai medicinos direktorei: atsiliepimai@sveikatosarka.lt.

 

                                  

Partneriai ir draugai